• Home
  • Kalendar
  • Training on Implementation of Audit Performance

Kalendari i Eventeve

Training on Implementation of Audit Performance
E Enjte 21 Maj 2020, 10:00am
Shikime : 521
by Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

This training will be organized at the Ministry of Justice meeting room

Adresa

EURALIUS V
Ministria e Drejtësisë,
Bulevardi Zogu I,
Tiranë, Shqipëri

+355 4 2240 333
+355 68 8046 000
info@euralius.eu

Lajme të Fundit

Kjo faqe u krijua dhe mirëmbahet me mbështetjen financiare të Bashkimit Europian. Përmbajtja e saj është përgjegjësi ekskluzive e partnerëve zbatues dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht mendimet e Bashkimit Europian’  

Copyright © Euralius V - Powered by 2LWEB.AL